Hakkımızda


Mart 1987 yılında Ziraat Yüksek Mühendisi (Herbolog) İsmail KORKUT ve Ziraat Yüksek Mühendisi (Entomolog) Ersan YASAN tarafından kurulmuştur. Bölgenin ilk distribütör firması olarak faaliyetine başlamıştır. 1990 yılında Ziraat Mühendisi Cem Tolga KORKUT   Kut-san ailesine üçüncü ortak olarak katılmıştır


Başlangıçta ilaç firmalarının Karadeniz Bölge distribütörlüğü şeklinde başlayan firmamız 1990 yılına kadar sadece zirai ilaçlarla ilgilenmiştir. 1995 yılına kadar ilaç konusunda distribütörlük faaliyetlerini devam ettiren Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti. 1995 yılında tohum, gübre firmalarıyla anlaşmalar imzalayarak Karadeniz bölgesinde güçlenmiş ve bayilerine daha fazla zirai girdi sağlamaya başlamıştır.

Distribütör kavramı üzerinde durmuş ve paydaşları ile olan firmaları, bölgesi kabul ettiği coğrafyada temsil etmiş ve etmektedir.


 Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti. bölgede bayilerinin tarımsal girdilerinde kalite, güven ve çözüm üzerinde dururken bir taraftan da kendi çapında bir istihdam alanı oluşturmuştur.


Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti.’nin çalışma prensiplerinden biri de Tarım Bakanlığı’nın koyduğu kurallar çerçevesinde kalmak, meslek onurunu en iyi şekilde temsil ederek çalışmaktır. Tüm çalıştığımız bayilere sadece satış değil aynı zamanda teknik servis de vermektedir.


Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti. halihazırda 14 Ziraat Mühendisi ile satış ve teknik servis vermekte, 5 yardımcı personel ile çalışmaktadır.

Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti.’nin bölgesi 26 ilden oluşmaktadır.

Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti. dün olduğu gibi bugün de ve gelecekte de, ekibi ve temsil ettiği firmalar ile hedef belirlediği bölgede tarımsal girdilerde bir değer yaratmak için varlığını sürdürecektir. 

Hizmet Bölgelerimiz
VİZYONUMUZ

Tarımın olduğu her yerde sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler sunmak.

MİSYONUMUZ

Tarım sektöründe faaliyet gösterdiğimiz bölgede  paydaşlarımıza tohum, bitki besleme ve bitki koruma konusunda ürün ve hizmetleri tedarik ederek müşteri memnuniyeti sağlamak

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik, Müşteri odaklılık, Kalite, Çözüm odaklılık, Yenilikçilik, Paydaşları geliştirmek, Etik olmak, Kanunlara uymak

AMAÇLARIMIZ

Farkındalık yaratarak önder, her yönüyle güçlü ve değerli bir firma olmak.

ŞİRKET STRATEJİMİZ

Yatay büyümeyi;
portföyümüzdeki ürünlerle, diğer tarımsal ürün pazarlarına girerek,
portföyümüze yeni iş kolları ekleyerek,
yeni tarımsal girdiler ve markalar katarak gerçekleştireceğiz.
Dikey büyümeyi;
Danışmanlık hizmetleri ve üretim yoluyla sağlayacağız.
Stratejik iş birlikleri oluşturarak sektörde konumumuzu güçlendirecek ve yeni iş fırsatlar yaratacağız.

Organizasyon


Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

WHATSAPP